&noscript=1"/>

Obývacia izba v glamour štýle Elegancia a harmónia

Obývacia izba v glamour štýle a jeho atribúty - elegantné pohovky, krištáľový luster, štýlové doplnky - vyzerajú ešte úžasnejšie na pozadí stien z klinkeru. Vo vnútri je zostavená tehla Quebec štípaná s perlovo-bielou farbou a Sydney, ktorej povrchová štruktúra sa vyznačuje škrabancami a kovovým žiarom.

Obývacia izba v glamour štýle

Kontrastné farby, rovnako ako originálne štruktúry, rozbiehajú predvídateľnosť interiérového dizajnu, na jednej strane dodávajú surovosť a na druhej eleganciu.

Harmónia a expresívny charakter

Zdanlivo nemožná kombinácia priemyselného materiálu akým je tehla so sofistikovanými prvkami výzdoby obývacej izby - umožnila vytvoriť harmonický interiér, ale originálny a nespochybniteľný. Možno to niekedy stojí za porušenie schémy a pozvanie tehly do obývacej izby?

Štylizácia steny alebo jej časti na starú stenu dodáva jedinečný efekt. Tehla a drevo v teplých, priateľských odtieňoch doplnených výraznými, optimistickými doplnkami vytvorí interiér, ktorý okamžite dáva chuť do života.

Elegancia kontrastu bielej a čiernej

Povaha modernej štylizácie môže byť zdôraznená použitím klinkeru v odvážnejších a silných odtieňoch, ako je tmavý grafit alebo sivá. Za zmienku stojí kontrastné prenikanie bielej a čiernej - kombinácia farieb spojená s eleganciou a súčasným dizajnom interiéru.

Zábava so štruktúrou - jedinečné tehly s veľmi originálnou štruktúrou žiarivo odrážajú svetlo. Všetko, čo okolo nich postavíme, sa na základe kontrastu, zdá byť ešte hladšie. Samotná stena je tiež extrémne dekoratívna - svetlo, ktoré sa láme v priehlbinách, priťahuje pohľad.

Video Obývacia izba v glamour štýle