&noscript=1"/>

Rodinná obývacia izba v tmavom klinkeri Antracitový klinker pro odvážné

Pri energii a neočakávaných udalostiach spojených s trávením spoločného rodinného času, treba staviť na také interiéry, ktoré zaistia pokoj a oddialia nutnosť opráv alebo dokonca častejších renovácií miestnosti. Klinker je odolný proti prenikaniu nečistôt, prakticky ho nemožno poškriabať a so stálou farbou je ideálny pre aranžovanie v rodinách s malými deťmi.

Rodinná obývacia izba v tmavom klinkeri

Silná, antracitová farba aplikovaných obkladov Röben Sydney iste nie je bez povšimnutia, ale so strieborným nerovným povrchom a zaujímavým diferencovaným uložením obkladov je výraznou a fascinujúcou kulisou pre žiarivé farby nábytku a doplnkov. Výsledkom je vytvorenie originálneho interiéru, ktorý nezaťažuje, je zaujímavý a súčasne priateľský k obývajúcim.

Originálny a vyzývavý

Klinker je materiál na "špeciálne úlohy". Pri energii a neočakávaných udalostiach spojených s trávením spoločného rodinného času, treba staviť na také interiéry, ktoré zaistia pokoj a oddialia nutnosť opráv alebo dokonca častejších renovácií miestnosti.

Steny interiéru, kde sú malé deti, sú obzvlášť citlivé na špinu, škvrny, škrabance a ďalšie škody. Klinker tento problém rieši: je trvácny, odolný voči nečistotám, ľahko sa čistí. Okrem toho, steny lemované obkladmi z klinkeru prakticky nie je možné poškodiť.

Pri navrhovaní interiéru pomocou tehál alebo obkladov z klinkeru, stojí za to zvážiť spôsob, akým budú usporiadané. K dispozícii je neštandardné riešenie - obklady sú usporiadané vertikálne. Bol tiež použitý rad motívov: usporiadanie paralelné a s posunutím.

Všetky tieto riešenia dodávajú vnútrajšku dynamiku, ktorá je navyše zdôraznená štruktúrou povrchu a striebristým tieňovaním obkladov.

Video Rodinná obývacia izba v tmavom klinkeri