&noscript=1"/>

Izba pre teenagera v modernom aranžovaní

V akých interiéroch sa mládež cíti najlepšie? Odpoveď je jednoduchá: funkčných a originálnych. WOW efekt! umožní dosiahnuť využitie obkladov z klinkeru, ktoré určite nepatria medzi nudné a uhladené dokončovacie materiály.

Izba pre teenagera v modernom aranžovaní

Moderný charakter interiéru mládeže "s pazúrikom" bol postavený na chladných, priemyselných sivých tehlových stenách zo sivých tieňovaných hladkých tehál a obkladov FARO. Funkčnosť miestnosti tiež určuje použitý konečný materiál: klinker bol použitý na vybudovanie steny deliacej miestnosť na časť dennú a odpočinkovú.

Aby nebola nuda, tehly boli usporiadané tak, aby vytvorili zvláštny rytmus zdôraznený "vytiahnutím" tehál zo steny v grafitovom odtieni (Portland) a červenom (Melbourne).

Živosť celého aranžovania je doplnená nepravidelnou úpravou stien - koniec steny zámerne "zabudnutý" na položenie niektorých tehál. Preto je klinker v tomto interiéri základom funkcie a dizajnu, čo predstavuje skvelé zázemie pre moderný nábytok a doplnky. Zavedenie živej farby - kanárikovo žltá – vytvára jedinečný charakter miestnosti, ale je ľahké znova ju prearanžovať.

 

Video Izba pre teenagera v modernom aranžovaní